Değerli KOBİ,

Sağlam Kobi Projesi’nde sizlere daha iyi hizmet vermek için, www.saglamkobi.org sitesinden sizlerin kişisel verileri toplamakta ve işlemekteyiz.

Kuruluşumuz, bu verileri nasıl topladığı, kullandığı ve veri koruma yükümlülüklerini nasıl yerine getirdiği konusunda şeffaftır.

Kişisel Verileri Koruma Kanunu ile ilgili diğer bilgilendirmeleri, veri sahibi başvuru formunu, ilgili politikalarımızı ve aydınlatma bildirimini www.saglamkobi.org/aydinlatma-metni adresinde detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Bu forma onay vermeden önce Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Aydınlatma Bildirimini okumanız gerekmektedir.

Sizinle aksi kararlaştırılmadıkça, yalnızca bize ilettiğiniz kişisel verilerinizi işleyeceğiz. Bu bilgiler, şirket ünvanınız, şirketiniz adına görüşülen kişinin ismi ve soy ismi, iletişim bilgilerinizi, iş yeri adresinizi, e-posta adresinizi ve bizimle paylaştığınız açıklama metinlerini içerir.

Sizlere verilen hizmet sonucu düzenlenen raporların analizi tarafımızca yapılacak olup, her KOBİ yalnızca kendi sonucunun belgesini görüntüleyebilecektir. İşbu sonuçların analizini genel ve anonim olarak sizlere ait kişisel veriler paylaşılmaksızın sosyal medyada paylaşmak üzere kullanılabilecektir.

Sitede yer alan eğitim ve tanı araçları kişisel amaçlarınız uğruna değil işletmeleriniz için kullanılmak üzere düzenlenmiş olduğunu ve kayıt yaparken verdiğiniz işletme bilgilerinin gerçek olduğunu ve yanıltıcı bilgiler verilmemesi gerektiğini önemle belirtmek isteriz.

Kişisel verilerinizin güvenli bir şekilde işlendiğinden emin olmak için tüm makul önlemler uygulanmakta, idari ve teknik tedbirler alınmaktadır.

Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Aydınlatma Bildirimini ve yukarıdaki tüm hususları okuduğumu, bunların tümünü anladığımı, kabul ettiğimi ve açık rıza gösterdiğimi kabul, beyan ve taahhüt ederim.